Ostatnio przeglądane:
Łaty drewniane 40 x 60 mmOkno dachowe z szybą energooszczędną GIDUszczelniacz poliuretanowy SOUDAFLEX 40 Blacha trapezowa T18
Pod pokrycie dachowe stosuję:

Podbitka dachowa Bryza

Nr. produktu: 5086
Cena za jeden panel/brutto: 38.25 zł
Wersja:
Produkt dostępny tylko na zamówienie
Ocena produktu: 3.00/3 głosów
Opis produktu Podbitka dachowa Bryza

Podbitka, podsufitka PCV pełna.

Podbitka dachowa Bryza dostępna jest aż w sześciu podstawowych kolorach. Idealnie dopasuje się do kolorystyki rynien Bryza. Uczyni dom estetycznie wykończonym.

Podana cena jest za panel 4 m ( 1,22 m2 )

Szerokość panela 305 mm

Opakowanie - 18 szt

Uwaga ! wysyłamy panele do 3 m. Przy wysyłce panele są przecinane na 2x 2m lub 3m+1m

Montaż podbitki dachowej: 

Podbitkę dachową montuje się do konstrukcji nośnej wykonanej z suchych i zaimpregnowanych drewnianych łat o wymiarach min. 25mm x 50mm

Konstrukcja powinna być odpowiednio wypoziomowana. Maksymalny rozstaw łat nie powinien przekraczać 40 cm. Zaleca się montaż desek podsufitki prostopadle do powierzchni ściany. Montaż powinien być wykonywany w temperaturze otoczenia powyżej +5 °C. Podsufitka BRYZA nie powinna być montowana w miejscach narażonych na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Montaż podsufitki BRYZA Przykład wykonania konstrukcji nośnej

Podsufitkę należy zamontować do konstrukcji nośnej wykonanej z suchych i zaimpregnowanych drewnianych łat o wymiarach min. 25mm x 50mm. Konstrukcja powinna być odpowiednio wypoziomowana. Maksymalny rozstaw łat nie powinien przekraczać 40 cm. Zaleca się montaż desek podsufitki prostopadle do powierzchni ściany. Montaż powinien być wykonywany w temperaturze otoczenia powyżej +5 °C. Podsufitka BRYZA nie powinna być montowana w miejscach narażonych na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

 

A - deska czołowa
B - drewniane łaty

 Montaż deski podsufitki do łaty
Elementy podsufitki montujemy do konstrukcji za pomocą nierdzewnych lub zabezpieczonych przed korozją gwoździ długości min. 20 mm i wielkości łba min. 8 mm. Gwoździe należy wbijać prostopadle do podłoża w środek otworów montażowych pozostawiając ok. 1 mm luzu (dla umożliwienia kompensacji temperaturowych zmian długości). Podsufitkę perforowaną montujemy jako co trzeci lub co czwarty panel w celu uzyskania prawidłowej wentylacji dachu.
 
 
 
       
 
 
 
 

 
 
                                   Montaż kolejnych desek podsufitki
 
 
 
       
Zobacz dodatkowe zdjecia produktu
Zobacz komentarze o Podbitka dachowa Bryza , lub napisz własną opinię.
Jeszcze nikt nie skomentował lub nie dodał opinni o tym produkcie.
Badz pierwszy i dodaj własna opinie !
Dodaj własny komentarz
 (max. 25 znaków)
';
Supro.pl nie odpowiada za treść opinii zamieszczanych przez internautów. Wypowiedzi naruszające zasady współżycia społecznego albo będące w sprzeczności z obowiązującym prawem - zostaną wyeliminowane. Autorzy komentarzy naruszających dobra osobiste innych osób mogą być pociągnięci do odpowiedzialności cywilnej lub karnej.
Odwiedzin : 8039
Site Meter
Prezentowany produkt o nazwie: Podbitka dachowa Bryza jego cena oraz opinie o nim w kategorii: Podbitka Dachowa Bryza


Wykonanie: E-GRUPA
(C) Copyrights 2005-2015 by Pokrycia dachowe Supro.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone
W serwisie Dachy - Supro.pl używamy plików cookies i podobnych technologii np w celach: świadczenia usług, reklam, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Szczegóły znajdziesz na tej stronie: Kliknij Akceptuję - Zamknij