Ostatnio przeglądane:
Wyłaz dachowy, podstawa skośna h=500mm zICOPAL ALUMX Szybka Bariera SBSŚwietlik stały na podstawie prostej z laZatrzaśnik zakręcany - typ gruszka - AJ5
Pod pokrycie dachowe stosuję:

Papa Membrana PM podkładowa ICOPAL

Nr. produktu: 6333
Cena za m2: 18.8 zł
Wersja:
Produkt niedostępny.
Ocena produktu: 1.33/6 głosów
Opis produktu Papa Membrana PM podkładowa ICOPALPapa Membrana PM podkładowa do mocowania mechanicznego.


Parametry techniczne:


  • przeznaczenie - papa podkładowa
  • typ osnowy/gramatura - włóknina poliestrowa 180g/m2
  • całkowita grubość papy - 3,0 mm
  • giętkość na wałku Ø 30 mm / Spływność [°C] - 15/+100
  • ilość papy w rolce - 10 m2
  • długość rolki - 10 mb/szerokość rolki 1mb
  • waga 1 rolki - 35 kg
  • waga 1 palety - 730 kg
  • gwarancja - 10 lat


Papy podkładowe do mocowania mechanicznego

Papy z wkładkami z włóknin poliestrowych najnowszej generacji wzmocnionych siatkami szklanymi przeznaczone do mocowania mechanicznego.

Papy modyfikowane, które oprócz możliwości zgrzewania służą dodatkowo do mocowania mechanicznego, co pozwala na budowanie układów wielowarstwowych spełniających najwyższe wymagania i oczekiwania stawiane pokryciom.

Zaletą wszystkich rozwiązań dwuwarstwowych jest możliwość mieszania wkładek, a sam układ dwuwarstwowy – prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem hydroizolacji dachu.


Opis wyrobu:

Papa wykonana jest na osnowie z włókniny poliestrowej z obustronną powłoką z masy asfaltowej: z asfaltu modyfikowanego SBS z wypełniaczem mineralnym.

Strona wierzchnia pokryta jest folią z tworzywa sztucznego, strona spodnia zabezpieczona jest drobnoziarnistą posypką mineralną.

Przeznaczona jest do wykonania warstwy podkładowej w wielowarstwowych wodochronnych pokryciach dachowych.

Układa się ją za pomocą łączników mechanicznych, na suchej i nieoblodzonej powierzchni, przy temperaturze nie niższej niż 0°C.

Nie należy układać przy opadach deszczu i śniegu lub przy silnym wietrze.

Wykonanie izolacji wodochronnych z zastosowaniem papy MEMBRANA PM powinno odbywać się według projektu technicznego opracowanego zgodnie z obowiązującymi przepisami budowlanymi, z uwzględnieniem szczegółowych wytycznych zawartych w instrukcji producenta.


Przechowywanie i transport:

Rolki papy powinno sie przechowywać w pomieszczeniach krytych, chronić przed zawilgoceniem, działaniem promieni słonecznych i z dala od źródeł ciepła.

Rolki papy należy układać na równym podłożu. Transport należy odbywać się krytymi środkami transportu, w warunkach uniemożliwiających przemieszczanie się i uszkodzenie rolek.
 Zobacz dodatkowe zdjecia produktu
Zobacz komentarze o Papa Membrana PM podkładowa ICOPAL, lub napisz własną opinię.
Jeszcze nikt nie skomentował lub nie dodał opinni o tym produkcie.
Badz pierwszy i dodaj własna opinie !
Dodaj własny komentarz
 (max. 25 znaków)
';
Supro.pl nie odpowiada za treść opinii zamieszczanych przez internautów. Wypowiedzi naruszające zasady współżycia społecznego albo będące w sprzeczności z obowiązującym prawem - zostaną wyeliminowane. Autorzy komentarzy naruszających dobra osobiste innych osób mogą być pociągnięci do odpowiedzialności cywilnej lub karnej.
Odwiedzin : 10635
Site Meter
Prezentowany produkt o nazwie: Papa Membrana PM podkładowa ICOPAL jego cena oraz opinie o nim w kategorii: Papa Podkładowa


Wykonanie: E-GRUPA
(C) Copyrights 2005-2015 by Pokrycia dachowe Supro.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone
W serwisie Dachy - Supro.pl używamy plików cookies i podobnych technologii np w celach: świadczenia usług, reklam, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Szczegóły znajdziesz na tej stronie: Kliknij Akceptuję - Zamknij