Kosztorys: (0) produktĂłw

Pokrycia dachowe w naszym sklepie

Ostatnio przeglądane:
Kolanko tytan - cynk pod kątem 72° do ruZestaw Set do kołnierzy Master Flash SolWywietrznik połaciowy do blachodachówki Rynna prostokątna tytan - cynk 180 mm -

Akcesoria Dachowe

W naszym sklepie internetowym akcesoria dachowe to dodatki potrzebne do wykończenia dachu. Są one widoczne oraz takie które są przykryte elementami dachowymi. Akcesoria dachowe z całą pewnością są jednymi z najważniejszych elementów które znajdują się na dachu. Zapewniają zgodne z normami właściwości dachu ale też stanowią efekt wizualny który ma ogromny wpływ na efekt końcowy dachu. Ich zastosowanie służy między innymi do uniknięcia w przyszłości remontów i napraw pod warunkiem że są wykonane zgodnie z normami dekarskimi.
W skład akcesoriów dekarskich wchodzą elementy potrzebne do mocowania pokrycia dachowego takie jak spinki dzięki którym montujemy dachówki, klamry stosowane np do montażu kalenic, okapniki, taśmy, wróblówki, łączniki, jak również komunikacja dachowa która ma ułatwić przede wszystkim ma zapewnić bezpieczną drogę kominiarzowi do komina. Następnym ważnym elementem dachu jest kalenica która znajduje się na samym szczycie dachu i łączy dwie połacie dachowe w jedną całość, oraz zapewnia między innymi zabezpieczenie przed nawiewanym śniegiem oraz tworzy idealną cyrkulację powietrza. Także obróbka komina jest ważnym elementem każdego dachu która powinna być zrobiona z dwóch oddzielnych elementów tak aby pracująca więźba dachowa nie wyrwała nam takiej obróbki z komina. W całym asortymencie znajdziemy także różnego rodzaju kleje które można stosować do łączenia rynien oraz sylikony dbające o szczelność. Ponadto do akcesoriów dachowych należą także łopaty do śniegu o małych i dużych rozmiarach, które pozwalają nam na usuwanie dużej ilości śniegu z dachów po to aby nie przeciążać konstrukcji co przekłada się na zapewnienie bezpieczeństwa gdyż leżąca nadmierna ilość śniegu na poszyciu grozi katastrofą. Kolejnym ważnym elementem są piorunochrony i płotki przeciw śniegowe których zadaniem jest dbanie o bezpieczeństwo mieszkańców oraz wiele innych akcesorii potrzebnych do poprawnego położenia pokrycia dachowego.
Ostatnim już wymienionym elementem akcesoriów dachowych są wkręty i gwoździe. Bez nich obróbki, blachy, haki oraz wiele innych elementów nie mogły by istnieć. Potrzebne są do montowania niemal każdego elementu na dachu. Takie akcesoria i nie tylko znajdziesz na naszym sklepie internetowym oraz na placówce.

Kategoria z branży dachy, materiał taki jak Akcesoria Dachowecena i opinie oraz możliwość zakupu w sklepie internetowym Supro.pl
Pokrycia Dachowe - Supro.pl
Sklep internetowy
Wykonanie: AVANO
(C) Copyrights 2005-2024 by Supro.pl | Wszystkie prawa zastrzeĹźone
W serwisie Dachy - Supro.pl używamy plików cookies i podobnych technologii np w celach: świadczenia usług, reklam, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Szczegóły znajdziesz na tej stronie: Kliknij Akceptuję - Zamknij
Do góry