Kosztorys: (0) produktĂłw

Pokrycia dachowe w naszym sklepie

Ostatnio przeglądane:
Wywietrznik połaciowy do blachodachówki Wywietrznik połaciowy do blachodachówki Wywietrznik połaciowy do blachodachówki Wywietrznik połaciowy do blachodachówki

Blachy

W tej kategorii klient ma możliwość wyboru z dość dużego asortymentu blach produkty idealnie nadające się na poszycie dachowe. Lecz tak naprawdę znajdziemy w tym dziale również blachy nadające się na elewacje, czy konstrukcyjne blachy zaczynając od budowy garażów i kończąc na wielkich halach. Na pierwszy ogień zajmiemy się opisem blach aluminiowych które są wykonane z aluminium jak sama nazwa na to wskazuje :) W dziale znajdziemy miedzy innymi różnego rodzaju klamry które wykorzystuje się do mocowania kosza tłoczonego podłużnie i poprzecznie. W naszym sklepie znajdują się także przeróżne wyroby z blachy miedzianej które występują pod nazwą "akcesoria miedziane". Można tam znaleźć między innymi produkty tak jak daszki wentylacyjne, strażaki kominowe a także różnego rodzaju miedziane kratki wentylacyjne. Do montażu obróbek miedzianych, haków i tym podobnych rzeczy proponujemy wykorzystanie gwoździ i wkrętów miedzianych które są wykonane ze stali nierdzewnej dzięki czemu zapewniają sobie długą żywotność. Do tego samego worka możemy wrzucić także miedziane nity. Kolejną kategorią którą zajmiemy się w tym opisie są taśmy miedziane które występują w różnych długościach zaczynając od 0,5 mm kończąc na 1,0 mm. Pomimo tego że mamy możliwość wyboru grubości taśmy to również istnieje opcja wyboru szerokości takowej taśmy. Mieści się ona w przedziale od 100 mm aż do 1250 mm. Oczywistym faktem jest wybór długości blachy która będzie docięta do takich rozmiarów jakich klient sobie życzy. W tym dziale mamy także do dyspozycji całe arkusze blachy miedzianej o różnej grubości która idealnie nadaje się na obróbki. Po tak obszernym opisie blachy miedzianej trzeba powiedzieć że jest to jeden z najtrwalszych materiałów dlatego też idealnie nadaje się dla klientów którzy chcą zadbać nie tylko o wygląd ale też o jakość. Następną blachą jest blacha płaska czyli dostępna w arkuszach którą stosuje się na obróbki. Występuje ona w czterech różnych postaciach takich jak: aluzinc, ocynk, mat oraz połysk. W naszej ofercie można znaleźć także blachę trapezową o profilu różnej wysokości która nadaje się zarówno na poszycie dachowe jak i jako blacha elewacyjna. Bardzo fajnym materiałem na dach jest blacha z posypką która emituje bardzo piękny wygląd, jest trwała i mocna. Zaletą tej blachy jest szybki i wygodny montaż. Na sam koniec chciałbym jeszcze dodać ze w naszej ofercie znajdziecie przeróżnego rodzaju blachodachówki o różnym materiale wsadowym jak i płyty warstwowe.

Kategoria z branży dachy, materiał taki jak Blachycena i opinie oraz możliwość zakupu w sklepie internetowym Supro.pl
Pokrycia Dachowe - Supro.pl
Sklep internetowy
Wykonanie: AVANO
(C) Copyrights 2005-2024 by Supro.pl | Wszystkie prawa zastrzeĹźone
W serwisie Dachy - Supro.pl używamy plików cookies i podobnych technologii np w celach: świadczenia usług, reklam, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Szczegóły znajdziesz na tej stronie: Kliknij Akceptuję - Zamknij
Do góry