Ostatnio przeglądane:
Narożnik 90° zewnętrzny rynny 110 mm GaPodstawa ocieplona do montażu świetlikówMoskitiery ZILKominek wentylacyjny do blachodachówi RO
Pod pokrycie dachowe stosuję:

Uchwyt do drabiny do montażu na dachówkach aluminiowych Creaton Aureus

Nr. produktu: 4728
Cena za 1 sztukę: 223.85 zł
Produkt dostępny tylko na zamówienie
Ocena produktu: 0.00/0 głosów
Opis produktu Uchwyt do drabiny do montażu na dachówkach aluminiowych Creaton Aureus

Uchwyt do drabiny do montażu na dachówkach aluminiowych Creaton Aureus

Zużycie: 2 szt / drabinę

Kolory:
- czerwień naturalna
Powłoka Nunance:
- miedziana angobowana
- antracytowa angobowana
Powłoka Finesse:
- czarna glazurowana


Cena podana za 1 sztukę!!

„AUREUS“ - Dachówka esówka o niemal kwadratowym kształcie

* Jedyny w swoim rodzaju, niemal kwadratowy kształt
* Falująca powierzchnia dzięki szerokości krycia ok. 282 mm
* Duża wygoda na konwencjonalnym łaceniu
* Bezpieczny montaż dzięki niezwykle gładkim i nieostrym krawędziom


Opis

Dzięki niezwykłej energii dachówce tej zawdzięczamy zniewalającą optykę: „AUREUS“ to format niemal kwadratowy, przez co wnosi przyjemną dynamikę, znajdującą wyraz w harmonijnie falującej powierzchni.

Specjalny kształt, intrygujący wzór i format czynią dachówkę „AUREUS“ jedną z największych: 10 dachówek na metr kwadratowy i szerokość krycia ok. 282 mm w przypadku konwencjonalnego łacenia w porównaniu z dachówką holenderką płaską to perfekcja w zakresie ekonomiczności. Poza tym w porównaniu z pozostałymi dachówkami małoformatowymi redukuje ona stopień zużycia o prawie 30%.

Wysokie bezpieczeństwo, niemal unikalna różnorodność kolorów i powierzchni gwarantują wybór, który podniesie wartość dachu i jednocześnie pozwoli zaspokoić indywidualne upodobania.

Kat nachylenia połaci 20° - 90°

Dzięki optymalnej technice zamków można w zależności od modelu dachówki wykonać bezpieczny pod względem funkcjonalnym dach o niewielkim spadku - od 20°. Do wykonania podanego minimalnego spadku dachu wystarczająca jest wodoszczelna konstrukcja dachu.

Elastyczna szerokość krycia 5 mm

Elastyczność szerokości krycia ułatwia krycia dachu i pozwala uzyskać estetyczne pokrycie redukując konieczność docinania dachówek.


Elastyczna długość krycia 15 mm

Duża swoboda regulacji rozstawu łat ułatwia krycie dachu i daje efekt w postaci estetycznego pokrycia - bez konieczności przycinania dachówek.

Gładkie krawędzie

Dzięki niezwykle łagodnym i nieostrym krawędziom dachówkę można układać szybko bez nakładania rękawic i bez obaw o skaleczenie. Krawędzie są tak skonstruowane, że uniemożliwiają także odkładanie się zanieczyszczeń i porastanie mchem.

Możliwość sztaplowania

dachówki dają się w łatwy i wygodny sposób układać na dachu w stos jedna na drugiej do 8 sztuk. Ułatwia to montaż pokrycia i poprawia logistykę dekarską.

Niewidoczne zamki

Zadaniem zamków jest ochrona przed wdzieraniem się wody opadowej pod pokrycie dachu. Ich całkowite zakrycie zapobiega wnikaniu i odkładaniu się zanieczyszczeń.

Duży format dachówek

To szybkie i ekonomiczne krycie dachów dzięki użyciu mniej niż 10 dachówek na m2.Cena podana za 1 sztukę!!

Na foto: Drabinka śniegowa

Zobacz dodatkowe zdjecia produktu
Zobacz komentarze o Uchwyt do drabiny do montażu na dachówkach aluminiowych Creaton Aureus, lub napisz własną opinię.
Jeszcze nikt nie skomentował lub nie dodał opinni o tym produkcie.
Badz pierwszy i dodaj własna opinie !
Dodaj własny komentarz
 (max. 25 znaków)
';
Supro.pl nie odpowiada za treść opinii zamieszczanych przez internautów. Wypowiedzi naruszające zasady współżycia społecznego albo będące w sprzeczności z obowiązującym prawem - zostaną wyeliminowane. Autorzy komentarzy naruszających dobra osobiste innych osób mogą być pociągnięci do odpowiedzialności cywilnej lub karnej.
Odwiedzin : 8246
Site Meter
Prezentowany produkt o nazwie: Uchwyt do drabiny do montażu na dachówkach aluminiowych Creaton Aureus jego cena oraz opinie o nim w kategorii: Creaton Aureus


Wykonanie: E-GRUPA
(C) Copyrights 2005-2015 by Pokrycia dachowe Supro.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone
W serwisie Dachy - Supro.pl używamy plików cookies i podobnych technologii np w celach: świadczenia usług, reklam, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Szczegóły znajdziesz na tej stronie: Kliknij Akceptuję - Zamknij