Ostatnio przeglądane:
Kominek wentylacyjny do blachodachówi POWyłaz dachowy, podstawa skośna h=500mm zUchwyt do drabiny do montażu na dachówkaKolanko do rury miedzianej 120 mm
Czy pokrycie na dach kupisz przez internet

Uchwyt do drabiny do montażu na dachówkach aluminiowych Creaton Aureus

Nr. produktu: 4728
Cena za 1 sztukę: 223.85 zł
Produkt dostępny tylko na zamówienie
Ocena produktu: 0.00/0 głosów
Opis produktu Uchwyt do drabiny do montażu na dachówkach aluminiowych Creaton Aureus

Uchwyt do drabiny do montażu na dachówkach aluminiowych Creaton Aureus

Zużycie: 2 szt / drabinę

Kolory:
- czerwień naturalna
Powłoka Nunance:
- miedziana angobowana
- antracytowa angobowana
Powłoka Finesse:
- czarna glazurowana


Cena podana za 1 sztukę!!

„AUREUS“ - Dachówka esówka o niemal kwadratowym kształcie

* Jedyny w swoim rodzaju, niemal kwadratowy kształt
* Falująca powierzchnia dzięki szerokości krycia ok. 282 mm
* Duża wygoda na konwencjonalnym łaceniu
* Bezpieczny montaż dzięki niezwykle gładkim i nieostrym krawędziom


Opis

Dzięki niezwykłej energii dachówce tej zawdzięczamy zniewalającą optykę: „AUREUS“ to format niemal kwadratowy, przez co wnosi przyjemną dynamikę, znajdującą wyraz w harmonijnie falującej powierzchni.

Specjalny kształt, intrygujący wzór i format czynią dachówkę „AUREUS“ jedną z największych: 10 dachówek na metr kwadratowy i szerokość krycia ok. 282 mm w przypadku konwencjonalnego łacenia w porównaniu z dachówką holenderką płaską to perfekcja w zakresie ekonomiczności. Poza tym w porównaniu z pozostałymi dachówkami małoformatowymi redukuje ona stopień zużycia o prawie 30%.

Wysokie bezpieczeństwo, niemal unikalna różnorodność kolorów i powierzchni gwarantują wybór, który podniesie wartość dachu i jednocześnie pozwoli zaspokoić indywidualne upodobania.

Kat nachylenia połaci 20° - 90°

Dzięki optymalnej technice zamków można w zależności od modelu dachówki wykonać bezpieczny pod względem funkcjonalnym dach o niewielkim spadku - od 20°. Do wykonania podanego minimalnego spadku dachu wystarczająca jest wodoszczelna konstrukcja dachu.

Elastyczna szerokość krycia 5 mm

Elastyczność szerokości krycia ułatwia krycia dachu i pozwala uzyskać estetyczne pokrycie redukując konieczność docinania dachówek.


Elastyczna długość krycia 15 mm

Duża swoboda regulacji rozstawu łat ułatwia krycie dachu i daje efekt w postaci estetycznego pokrycia - bez konieczności przycinania dachówek.

Gładkie krawędzie

Dzięki niezwykle łagodnym i nieostrym krawędziom dachówkę można układać szybko bez nakładania rękawic i bez obaw o skaleczenie. Krawędzie są tak skonstruowane, że uniemożliwiają także odkładanie się zanieczyszczeń i porastanie mchem.

Możliwość sztaplowania

dachówki dają się w łatwy i wygodny sposób układać na dachu w stos jedna na drugiej do 8 sztuk. Ułatwia to montaż pokrycia i poprawia logistykę dekarską.

Niewidoczne zamki

Zadaniem zamków jest ochrona przed wdzieraniem się wody opadowej pod pokrycie dachu. Ich całkowite zakrycie zapobiega wnikaniu i odkładaniu się zanieczyszczeń.

Duży format dachówek

To szybkie i ekonomiczne krycie dachów dzięki użyciu mniej niż 10 dachówek na m2.Cena podana za 1 sztukę!!

Na foto: Drabinka śniegowa

Zobacz dodatkowe zdjecia produktu
Zobacz komentarze o Uchwyt do drabiny do montażu na dachówkach aluminiowych Creaton Aureus, lub napisz własną opinię.
Jeszcze nikt nie skomentował lub nie dodał opinni o tym produkcie.
Badz pierwszy i dodaj własna opinie !
Dodaj własny komentarz
 (max. 25 znaków)
';
Supro.pl nie odpowiada za treść opinii zamieszczanych przez internautów. Wypowiedzi naruszające zasady współżycia społecznego albo będące w sprzeczności z obowiązującym prawem - zostaną wyeliminowane. Autorzy komentarzy naruszających dobra osobiste innych osób mogą być pociągnięci do odpowiedzialności cywilnej lub karnej.
Odwiedzin : 8396
Site Meter
Prezentowany produkt o nazwie: Uchwyt do drabiny do montażu na dachówkach aluminiowych Creaton Aureus jego cena oraz opinie o nim w kategorii: Creaton Aureus


Wykonanie: E-GRUPA
(C) Copyrights 2005-2020 by Pokrycia dachowe Supro.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone
W serwisie Dachy - Supro.pl używamy plików cookies i podobnych technologii np w celach: świadczenia usług, reklam, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Szczegóły znajdziesz na tej stronie: Kliknij Akceptuję - Zamknij