Ostatnio przeglądane:
Okno dachowe 78x118 z kołnierzem RooflitOkno dachowe Dakea Best 55x98Zszywacz pneumatyczny 6-25 mmGont bitumiczny GAF barkwood (brąz)
Czy pokrycie na dach kupisz przez internet

Studzienka ściekowa bez dna, PP

Nr. produktu: 1894
Cena za szt: 41.6 zł
Wersja:
Produkt niedostępny.
Ocena produktu: 0.00/0 głosów
Opis produktu Studzienka ściekowa bez dna, PP

 Studzienka ściekowa bez dna, PP KOLOR SZARY

Studzienki to grupa produktów służąca do zbierania wody deszczowej z terenu wokół budynku. W ofercie występują 3 rozmiary studzienek z dnem i 3 rozmiary bez dna. Studzienka bez dna umożliwia modułową budowę zbiornika wodnego na dowolną głębokość. Każda posiada zwymiarowane na ściankach pierścienie średnic rur kanalizacyjnych, które w zależności od potrzeb wycinamy. Średnice rur jakimi możemy podłączyć się do studzienek to rury od 75 do 250 mm. Do przykrycia studzienek służą pokrywy i kratki w kolorze szarym i zielonym. W ofercie występują zwykłe pokrywy i kratki oraz wzmocnione po których mogą jeździć samochody osobowe.

W ofercie znajdują się również przedłużki studzienki które umożliwiają nam dopasowanie wysokości studni do powierzchni gruntu. Wstawki syfonowe są konieczne w miejscu podłączenia rury kanalizacyjnej odprowadzającej wodę ze studni. Produkt zatrzymuje zanieczyszczenia oraz sprawia iż nieprzyjemne zapachy nie wydostają się z rur kanalizacyjnych.

W sytuacji kiedy zbieramy wodę z dachu przed doprowadzeniem jej do studzienki należy zamontować osadnik łączący rurę spustową z rurą kanalizacyjną doprowadzającą wodę do studzienki. (osadniki w części tematycznej).

ø rury 75 , 90 , 110 mm - studzienka 200x200x200 mm
ø rury 75, 90, 110, 125, 140, 160 mm - studzienka 300x300x297 mm
ø rury 110, 125, 140, 160, 200, 250 mm - studzienka 400x400x397 mm

Montaż studzienek
Wybrać odpowiednie studzienki i wyciąć w nich otwory na żądane średnice rur kanalizacyjnych. Wykonać otwór, w którym będzie umieszczona studzienka. Do otworu wlać beton klasy B25 o grubości 8 cm (klasa A15) lub 10 cm (klasa B125). Włożyć studzienkę do otworu, podłączyć rury kanalizacyjne. Jeśli zachodzi potrzeba zamocować wstawkę syfonową, przedłużenie studzienki lub studzienkę bez dna. Studzienkę oblać dookoła betonem, tak aby jego grubość wynosiła 8 cm. Założyć pokrywę lub kratkę.

 

Zobacz dodatkowe zdjecia produktu
Zobacz komentarze o Studzienka ściekowa bez dna, PP, lub napisz własną opinię.
Jeszcze nikt nie skomentował lub nie dodał opinni o tym produkcie.
Badz pierwszy i dodaj własna opinie !
Dodaj własny komentarz
 (max. 25 znaków)
';
Supro.pl nie odpowiada za treść opinii zamieszczanych przez internautów. Wypowiedzi naruszające zasady współżycia społecznego albo będące w sprzeczności z obowiązującym prawem - zostaną wyeliminowane. Autorzy komentarzy naruszających dobra osobiste innych osób mogą być pociągnięci do odpowiedzialności cywilnej lub karnej.
Odwiedzin : 16754
Site Meter
Prezentowany produkt o nazwie: Studzienka ściekowa bez dna, PP jego cena oraz opinie o nim w kategorii: Studzienki i akcesoria


Wykonanie: E-GRUPA
(C) Copyrights 2005-2020 by Pokrycia dachowe Supro.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone
W serwisie Dachy - Supro.pl używamy plików cookies i podobnych technologii np w celach: świadczenia usług, reklam, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Szczegóły znajdziesz na tej stronie: Kliknij Akceptuję - Zamknij