Ostatnio przeglądane:
Kominek wentylacyjny do blachodachówki KKominek wentylacyjny do blachodachówki Hak ocynkowany czołowy do rynny tytan - Dno 400 studzienki osadnikowej, korek
Pod pokrycie dachowe stosuję:

Kolano 63 mm dowolny kąt do rynny Bryza

Nr. produktu: 3760
Cena za szt/brutto: 52.9 zł
Wersja:
Produkt dostępny tylko na zamówienie
Ocena produktu: 0.00/0 głosów
Opis produktu Kolano 63 mm dowolny kąt do rynny Bryza

Kolano 63 mm dowolny kąt do rury spustowej Bryza pcv

Zamawiając to kolano należy podać pod jakim kątem ma być ono zgrzane. 


Magazynowanie i transport

Składowanie rynien i rur powinno odbywać się na płaskiej powierzchni w położeniu poziomym na równych podkładach i stykać się z nimi na całej długości. Dopuszcza się maksymalną wysokość składowania do 1m.

Krawędzie stojaków i środków transportu stykające się z rynnami należy zabezpieczyć np. grubą tekturą lub deskami. Kształtki pakowane w tekturowe pudła powinny być składowane i transportowane pod zadaszeniem. W czasie transportu ładunek musi być unieruchomiony. Zalecane jest, aby załadunek i rozładunek przeprowadzony był ręcznie.

W przypadku konieczności stosowania sprzętu mechanicznego należy zwrócić szczególną uwagę, aby nie dopuścić do miejscowego zgniatania elementów lub ich zrzucania.

 

Zobacz dodatkowe zdjecia produktu
Zobacz komentarze o Kolano 63 mm dowolny kąt do rynny Bryza, lub napisz własną opinię.
Dodaj własny komentarz
 (max. 25 znaków)
';
Supro.pl nie odpowiada za treść opinii zamieszczanych przez internautów. Wypowiedzi naruszające zasady współżycia społecznego albo będące w sprzeczności z obowiązującym prawem - zostaną wyeliminowane. Autorzy komentarzy naruszających dobra osobiste innych osób mogą być pociągnięci do odpowiedzialności cywilnej lub karnej.
Odwiedzin : 20536
Site Meter
Prezentowany produkt o nazwie: Kolano 63 mm dowolny kąt do rynny Bryza jego cena oraz opinie o nim w kategorii: Rynny 75 mm


Wykonanie: E-GRUPA
(C) Copyrights 2005-2015 by Pokrycia dachowe Supro.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone
W serwisie Dachy - Supro.pl używamy plików cookies i podobnych technologii np w celach: świadczenia usług, reklam, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Szczegóły znajdziesz na tej stronie: Kliknij Akceptuję - Zamknij