Ostatnio przeglądane:
Rynna 125 mm - 3 mb BryzaWywietrzak grawitacyjny fi 200Podbitka wentylacyjna drewnopodobna BryArkusz blachy miedzianej 1000x2000 mm gr
Czy pokrycie na dach kupisz przez internet

Kolano 90 mm dowolny kąt do rynny Bryza

Nr. produktu: 3772
Cena za szt/brutto: 64.98 zł
Wersja:
Produkt dostępny tylko na zamówienie
Ocena produktu: 2.00/1 głosów
Opis produktu Kolano 90 mm dowolny kąt do rynny Bryza

Kolano 90 mm dowolny kąt do rynny Bryza pcv

Zamawiając to kolano do rury spustowej należy podać dokładny kąt pod którym ma zostać kolano zgrzane.

Magazynowanie i transport

Składowanie rynien i rur powinno odbywać się na płaskiej powierzchni w położeniu poziomym na równych podkładach i stykać się z nimi na całej długości. Dopuszcza się maksymalną wysokość składowania do 1m.

Krawędzie stojaków i środków transportu stykające się z rynnami należy zabezpieczyć np. grubą tekturą lub deskami. Kształtki pakowane w tekturowe pudła powinny być składowane i transportowane pod zadaszeniem. W czasie transportu ładunek musi być unieruchomiony. Zalecane jest, aby załadunek i rozładunek przeprowadzony był ręcznie.

W przypadku konieczności stosowania sprzętu mechanicznego należy zwrócić szczególną uwagę, aby nie dopuścić do miejscowego zgniatania elementów lub ich zrzucania.

 

 

Zobacz dodatkowe zdjecia produktu
Zobacz komentarze o Kolano 90 mm dowolny kąt do rynny Bryza, lub napisz własną opinię.
Dodaj własny komentarz
 (max. 25 znaków)
';
Supro.pl nie odpowiada za treść opinii zamieszczanych przez internautów. Wypowiedzi naruszające zasady współżycia społecznego albo będące w sprzeczności z obowiązującym prawem - zostaną wyeliminowane. Autorzy komentarzy naruszających dobra osobiste innych osób mogą być pociągnięci do odpowiedzialności cywilnej lub karnej.
Odwiedzin : 30257
Site Meter
Prezentowany produkt o nazwie: Kolano 90 mm dowolny kąt do rynny Bryza jego cena oraz opinie o nim w kategorii: Rynny Bryza 125


Wykonanie: E-GRUPA
(C) Copyrights 2005-2020 by Pokrycia dachowe Supro.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone
W serwisie Dachy - Supro.pl używamy plików cookies i podobnych technologii np w celach: świadczenia usług, reklam, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Szczegóły znajdziesz na tej stronie: Kliknij Akceptuję - Zamknij