Ostatnio przeglądane:
Blacha tytan cynk w rolce szer. 1000mm gZbiornik podziemny ColumbusBezprzewodowa wielokanałowa klawiatura nMembrana dachowa Eco 100g/m2
Pod pokrycie dachowe stosuję:

Kanał PP/PCV z rusztem żeliwnym B 125, 130x100

Nr. produktu: 1745
Cena za m: 218.9 zł
Produkt niedostępny.
Ocena produktu: 0.00/0 głosów
Opis produktu Kanał PP/PCV z rusztem żeliwnym B 125, 130x100

Kanał PP/PCV z rusztem żeliwnym B 125, 1 m, 130x100 mm jest produktem o bardzo estetycznym wykończeniu, spełniające wymogi zarówno obciążeń w miejscach, spełniające wymogi PZH oraz gwarantujące odprowadzenie wody z tych miejsc.

KOLOR CZARNY

 Produkty muszą być zamontowane zgodnie z instrukcją montażu, czyli osadzone w wylewce betonowej i oblane betonem po bokach. 

Klasa obciążeń B125

Chodniki, parkingi samochodowe również wielopoziomowe, według norm PN-EN 1433 jest to klasa obciążenia B125 czyli 125 kN/cm2.
Kanał PP/PVC z rusztem żeliwnym o wymiarach 130x100mm, długość 1m o kodzie CAL10BF. W skład odwodnienia wchodzą również: zaślepka z odpływem, odpływ pionowy do kanału oraz zestaw śrub ze stali nierdzewnej i wstawek mosiężnych do mocowania rusztu.

Montaż odwodnień
Instalację ciągu odwodnieniowego należy rozpocząć od wykonania ławy z betonu B 25. Jej wymiary zależne są od projektu oraz od rodzaju nawierzchni. Standardowo można przyjąć wartości podane w tabeli. Na krótkich odcinkach (do 3 mb) nie ma konieczności wykonywania instalacji ze spadkiem. Przy dłuższych instalacjach wymagany jest spadek 2,5%
w kierunku odprowadzenia wód opadowych. Instalacja odwodnieniowa powinna być umiejscowiona 3­5 mm poniżej poziomu otaczającej jej nawierzchni.
Montaż kanałów należy rozpocząć od miejsca położonego najbliżej wylotu, które powinno być położone najniżej. Po sprawdzeniu ułożenia instalacji i jej prawidłowym wypoziomowaniu należy dokładnie oblać obudowę kanału
z obydwu stron betonem B25 na szerokość podaną w tabeli. 

 

Zobacz dodatkowe zdjecia produktu
Zobacz komentarze o Kanał PP/PCV z rusztem żeliwnym B 125, 130x100, lub napisz własną opinię.
Jeszcze nikt nie skomentował lub nie dodał opinni o tym produkcie.
Badz pierwszy i dodaj własna opinie !
Dodaj własny komentarz
 (max. 25 znaków)
';
Supro.pl nie odpowiada za treść opinii zamieszczanych przez internautów. Wypowiedzi naruszające zasady współżycia społecznego albo będące w sprzeczności z obowiązującym prawem - zostaną wyeliminowane. Autorzy komentarzy naruszających dobra osobiste innych osób mogą być pociągnięci do odpowiedzialności cywilnej lub karnej.
Odwiedzin : 11916
Site Meter
Prezentowany produkt o nazwie: Kanał PP/PCV z rusztem żeliwnym B 125, 130x100 jego cena oraz opinie o nim w kategorii: Odwodnienia


Wykonanie: E-GRUPA
(C) Copyrights 2005-2015 by Pokrycia dachowe Supro.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone
W serwisie Dachy - Supro.pl używamy plików cookies i podobnych technologii np w celach: świadczenia usług, reklam, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Szczegóły znajdziesz na tej stronie: Kliknij Akceptuję - Zamknij