Kosztorys: (0) produktĂłw

Pokrycia dachowe w naszym sklepie

Ostatnio przeglądane:
Hak miedziany połaciowy do rynny 100 mmKosz zlewowy tytan - cynk do rury 120 mmWywietrznik połaciowy do blachodachówki Zbiornik zlewowy miedziany z wyjściem do

Kominki Wentylacyjne

Kominki wentylacyjne jak sama nazwa wskazuje służą do wentylacji dachu lub pomieszczeń pod dachem. Stosuje się je również do uszczelniania rur przechodzących przez dach typu anteny, wentylacje, odpowietrzenia itp.
Kominek wentylacyjny powinien się znaleźć niemalże na każdym dachu. Tutaj znajdziesz kominki wentylacyjne na każdy rodzaj pokrycia dachu jak również poznasz ceny poszczególnych produktów oraz wykaz wszystkich rodzajów kominków wentylacyjnych. Elementy wentylacyjne stosuje się najczęściej do dachów skośnych, są one przystosowane do montażu na dachach o nachyleniu od 10° do 50°. Natomiast na dachy płaskie z papy lub membrany PCV stosuje się kominki z podstawa prostą. Kominki wentylacyjne mogą mieć zastosowane do wietrzenia poddaszy lub poszycia dachowego, natomiast w połączeniu z elastycznym łącznikiem (np. rura spiro) służyć jako wentylacja sanitarna lub wentylacja dla niższych pomieszczeń w budynku.

Kategoria z branży dachy, materiał taki jak Kominki Wentylacyjnecena i opinie oraz możliwość zakupu w sklepie internetowym Supro.pl
Pokrycia Dachowe - Supro.pl
Sklep internetowy
Wykonanie: AVANO
(C) Copyrights 2005-2024 by Supro.pl | Wszystkie prawa zastrzeĹźone
W serwisie Dachy - Supro.pl używamy plików cookies i podobnych technologii np w celach: świadczenia usług, reklam, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Szczegóły znajdziesz na tej stronie: Kliknij Akceptuję - Zamknij
Do góry