Ostatnio przeglądane:
Narożnik regulowany kąt do rynny 100mm, Taśma do obróbki komina ołowiana plisowaSilikon do akwariów SILIRUB AQ - 600 mlŚwietlik stały na podstawie prostej z la
Pod pokrycie dachowe stosuję:

Narożnik regulowany kąt do rynny 100mm, 150mm

Nr. produktu: 6835
Cena za szt/brutto: 64.98 zł
Wersja:
Ocena produktu: 0.00/0 głosów
Opis produktu Narożnik regulowany kąt do rynny 100mm, 150mm

Narożnik zewnętrzny regulowany kąt do rynny 100mm, 150mm Bryza

Narożnik zewnętrzny o regulowanym kącie rozwarcia od 120 do 145 stopni.
Jest  to  innowacyjny produkt ułatwiający montaż systemu rynnowego w przypadku dachów nietypowych.

Regulowany narożnik przyśpiesza proces montażu rynny oraz eliminuje konieczność wykonywania narożników metodą zgrzewania.

Narożnik regulowany składa się z dwóch oddzielnych elementów. Odpowiedni kąt uzyskujemy po uprzednim porównaniu ze skalą umieszczoną na górnej powierzchni przedniego wywinięcia, a następnie zatrzaskujemy obydwa elementy uzyskując całkowitą szczelność produktu dzięki specjalnej gumowej uszczelce.

Dostępne kolory:
- biel
- brąz
- czerwień
- grafit

Określanie prawidłowej wielkości rynien


Wybierając system rynnowy, należy upewnić się czy rynny i rury spustowe odbiorą wodę z powierzchni dachowej naszego budynku. W tym celu należy obliczyć tzw. Efektywną Powierzchnię Dachu, którą system powinien odwodnić.

Przy obliczaniu efektywnej powierzchni dachu posługujemy się wzorem:

EPD = (B+C/2) × długość dachu (m2)

B - odległość w poziomie od narożnika do kalenicy (m)
C - wysokość dachu (m)

Magazynowanie i transport

Składowanie rynien i rur powinno odbywać się na płaskiej powierzchni w położeniu poziomym na równych podkładach i stykać się z nimi na całej długości. Dopuszcza się maksymalną wysokość składowania do 1m.

Krawędzie stojaków i środków transportu stykające się z rynnami należy zabezpieczyć np. grubą tekturą lub deskami. Kształtki pakowane w tekturowe pudła powinny być składowane i transportowane pod zadaszeniem. W czasie transportu ładunek musi być unieruchomiony. Zalecane jest, aby załadunek i rozładunek przeprowadzony był ręcznie.

W przypadku konieczności stosowania sprzętu mechanicznego należy zwrócić szczególną uwagę, aby nie dopuścić do miejscowego zgniatania elementów lub ich zrzucania.

Zobacz komentarze o Narożnik regulowany kąt do rynny 100mm, 150mm, lub napisz własną opinię.
Jeszcze nikt nie skomentował lub nie dodał opinni o tym produkcie.
Badz pierwszy i dodaj własna opinie !
Dodaj własny komentarz
 (max. 25 znaków)
';
Supro.pl nie odpowiada za treść opinii zamieszczanych przez internautów. Wypowiedzi naruszające zasady współżycia społecznego albo będące w sprzeczności z obowiązującym prawem - zostaną wyeliminowane. Autorzy komentarzy naruszających dobra osobiste innych osób mogą być pociągnięci do odpowiedzialności cywilnej lub karnej.
Odwiedzin : 660
Site Meter
Prezentowany produkt o nazwie: Narożnik regulowany kąt do rynny 100mm, 150mm jego cena oraz opinie o nim w kategorii: Rynny Bryza 150


Wykonanie: E-GRUPA
(C) Copyrights 2005-2015 by Pokrycia dachowe Supro.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone
W serwisie Dachy - Supro.pl używamy plików cookies i podobnych technologii np w celach: świadczenia usług, reklam, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Szczegóły znajdziesz na tej stronie: Kliknij Akceptuję - Zamknij