Ostatnio przeglądane:
Kominek wentylacyjny do blachodachówki Wyłaz dachowy Fakro z kołnierzem uniwersKominek wentylacyjny pod gont fi 150 Zaginadło dachowe Szelajz metalowy
Czy pokrycie na dach kupisz przez internet

Rewizja do rury spustowej 110 mm Bryza

Nr. produktu: 3755
Cena za szt/brutto: 36.3 zł
Wersja:
Produkt dostępny tylko na zamówienie
Ocena produktu: 3.86/7 głosów
Opis produktu Rewizja do rury spustowej 110 mm Bryza

Rewizja (czyszczak) do rury PCV 110 mm

Czyszczak do rynien służy do zatrzymywania ewentualnych śmieci, typu liście gałązki, igły, które dostaja się poprzez rynnę dachowa do rury.

Rewizja dzięki swej budowie pełni 2 funkcje:

- podstawowa to czyszczak do rury (możliwość usunięcia ewentualnych zanieczyszczeń) 

- zbieracz wody (po przesunięciu klapy czyszczaka w górę istnieje możliwość zbierania wody dzięki specjalnej konstrukcji oraz wylewce) 

Dostępne kolory czyszczaka:

- biel
- brąz
- czerwień
- grafit
- zieleń
- cegła

- czerń

- miedziany

Dyskretna elegancja klasycznych kształtów, łatwość montażu, łączenie uszczelkowe i gama siedmiu kolorów w czterech rozmiarach, pozwoli na zaspokojenie Państwa potrzeb. BRYZA oferuje kompletny system składający się z rynien o przekroju półokrągłym o tradycyjnym wywinięciu, w czterech średnicach 75, 100, 125, 150 mm, z zespołem kształtek oraz rur spustowych w trzech średnicach Ø 63, Ø 90, Ø 110, system dostępny jest w następujących kolorach: białym, brązowym, czerwonym, grafitowym, ceglastym, zielonym.

W ofercie firmy znajdują się systemy o różnych przeznaczeniach:

    * Małe budynki mieszkalne, wiaty, garaże, balkony, mansardy zastosuj system 75 (rynna 75mm z rurą spustową 63mm)
    * Domy jednorodzinne, małe i średnie magazyny, obiekty handlowe i przemysłowe, budynki użyteczności publicznej zastosuj system 100 (rynna 100mm z rurą spustową 90 mm lub 63 mm)
    * Domy jedno i wielorodzinne, bloki mieszkalne, magazyny, obiekty użytecznosci publicznej obiekty handlowe i przemysłowe zastosuj system 125 (rynna 125 z rurą spustową 90 lub 110 mm)
    * Duże obiekty budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego i komercyjnego zastosuj system 150 (rynna 150 z rurą spustową 110)


Określanie prawidłowej wielkości rynien

Wybierając system rynnowy, należy upewnić się czy rynny i rury spustowe odbiorą wodę z powierzchni dachowej naszego budynku. W tym celu należy obliczyć tzw. Efektywną Powierzchnię Dachu, którą system powinien odwodnić.

Przy obliczaniu efektywnej powierzchni dachu posługujemy się wzorem:

EPD = (B+C/2) × długość dachu (m2)

B - odległość w poziomie od narożnika do kalenicy (m)
C - wysokość dachu (m)

Magazynowanie i transport

Składowanie rynien i rur powinno odbywać się na płaskiej powierzchni w położeniu poziomym na równych podkładach i stykać się z nimi na całej długości. Dopuszcza się maksymalną wysokość składowania do 1m.

Krawędzie stojaków i środków transportu stykające się z rynnami należy zabezpieczyć np. grubą tekturą lub deskami. Kształtki pakowane w tekturowe pudła powinny być składowane i transportowane pod zadaszeniem. W czasie transportu ładunek musi być unieruchomiony. Zalecane jest, aby załadunek i rozładunek przeprowadzony był ręcznie.

W przypadku konieczności stosowania sprzętu mechanicznego należy zwrócić szczególną uwagę, aby nie dopuścić do miejscowego zgniatania elementów lub ich zrzucania.

Zobacz dodatkowe zdjecia produktu
Zobacz komentarze o Rewizja do rury spustowej 110 mm Bryza, lub napisz własną opinię.
Jeszcze nikt nie skomentował lub nie dodał opinni o tym produkcie.
Badz pierwszy i dodaj własna opinie !
Dodaj własny komentarz
 (max. 25 znaków)
';
Supro.pl nie odpowiada za treść opinii zamieszczanych przez internautów. Wypowiedzi naruszające zasady współżycia społecznego albo będące w sprzeczności z obowiązującym prawem - zostaną wyeliminowane. Autorzy komentarzy naruszających dobra osobiste innych osób mogą być pociągnięci do odpowiedzialności cywilnej lub karnej.
Odwiedzin : 40558
Site Meter
Prezentowany produkt o nazwie: Rewizja do rury spustowej 110 mm Bryza jego cena oraz opinie o nim w kategorii: Rury Spustowe


Wykonanie: E-GRUPA
(C) Copyrights 2005-2020 by Pokrycia dachowe Supro.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone
W serwisie Dachy - Supro.pl używamy plików cookies i podobnych technologii np w celach: świadczenia usług, reklam, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Szczegóły znajdziesz na tej stronie: Kliknij Akceptuję - Zamknij